کیف پول

در منوی کیف پول سایت کریمی اکسچنج تمام موجودی کیف سایت شما مشخص شده است. قسمت موجودی فریز شده مربوط به سفارشات باز شما در منوی سفارش گذاری است که امکان برداشت اون رو ندارید تا در لحظه ای که شرط لازم برای معامله مهیا شد، شما موجودی کافی برای انجام آن معامله را داشته باشید. شما اگر بخواهید کیف پولتان را شارژ کنید یا برداشت ثبت کنید باید از این قسمت اقدام کنید. برای واریز به کیف سایتتون روی دکمه واریز کلیک می کنید.
در فرم ثبت واریز شبکه مورد نظرتان را انتخاب می کنید و مقدار ارزی که قصد واریزش را دارید وارد می کنید.
در مرحله بعد شما ۳۰ دقیقه زمان دارید تا شماره ولت سایت را کپی نمایید و مقدار ارزی که ثبت نموده اید را واریز کنید. بعد از واریز به ولت سایت TXID دریافتی را در سایت ثبت می کنید. بعد از زدن دکمه ثبت، واریز شما ثبت میشه و سایت TXID وارد شده را بررسی می کند. اگر مشکلی نباشد کیف سایت شما شارژ می شود. وضعیت واریزتان را می توانید از منوی سوابق واریز بررسی نمایید.
برای برداشت ارز از کیف سایتتان، روی دکمه برداشت کلیک می کنید. در فرم ثبت برداشت شبکه مورد نظرتان را انتخاب می کنید، مقدار ارزی که می‌خواهید برداشت کنید را مشخص می کنید و بعد آدرس کیف پولی که می‌خواهید ارز به آن واریز شود را وارد می کنید. بعد از تایید کپچا و تایید پیامکی برداشت شما ثبت می شود و پردازش آن انجام می‌شود. وضعیت برداشت تان را می توانید از تب سوابق برداشت‌ بررسی نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *