سفارش گذاری


در قسمت سفارش گذاری سایت کریمی اکسچنج شما می توانید تمام معاملات را با تتر انجام دهید ارز مورد نظرتان را انتخاب می‌کنید و وارد بازارش می شوید. در این قسمت دو باکس برای خرید و فروش ارز مشخص شده است. زمانی که می خواهید خرید انجام دهید مقدار پرداختی شما که تتر هست را وارد می کنید. در قسمت بعدی شما باید شرط انجام معامله را مشخص کنید. یعنی معامله شما انجام نمی شود مگر شرط لازم برای انجام آن مهیا شود. در قسمت شرط شما مشخص می کنید قیمت دلاری ارز دریافتی شما بیشتر یا کمتر از چه قیمتی باشد تا معامله شما انجام شود. بعد از زدن دکمه ثبت درخواست شما ثبت می شود و می توانید آن را در تب سفارشات باز ببینید. با ثبت درخواست در قسمت سفارش گذاری دیگر نیازی نیست پای سیستمتان باشید تا سفارش دلخواهتان را با قیمت دلخواه انجام دهید. شما سفارش دلخواه تان را ثبت می کنید، هر زمان شرایط لازم مهیا شد سیستم برای شما معامله را انجام می دهد.
برای فروش هم شما مقدار ارزی که می خواهید بفروشید را مشخص می کنید و شرط لازم برای انجام معامله را نیز مشخص می کنید. با زدن دکمه ثبت درخواست شما ثبت می شود و می‌توانید آن را در تب سفارشات باز ببینید.
در منوی سفارش گذاری سه تب برای شما مشخص شده. تب سفارشات باز که تمام سفارشات انجام نشده شما را نشان می دهد، سفارشات به صورت کامل انجام می شوند در تب سفارشات انجام شده قرار می‌گیرند. تب سوم، تب سوابق است که شما می توانید کل سوابق سفارشات خود را در این قسمت مشاهده کنید. هچنین شما می‌توانید سفارش تان را از تب سفارشات باز یا از تب سوابق لغو کنید. وقتی شما سفارش را لغو می کنیم در تب سوابق وضعیتش به در حال لغو تغییر پیدا می کند تا بررسی شود که پردازش شده یا خیر. اگر پردازش شده باشد وضعیتش انجام شده می شود و در تب سفارشات انجام شده قرار می‌گیرد. اما اگر پردازش نشده باشد لغو می شود. توجه داشته باشید که شما هر مقدار سفارش در منوی سفارش گذاری ثبت کرده باشید تا زمان انجام معامله موجودی شما به اندازه مقدار سفارش در کیف سایت شما فریز می شود و امکان برداشت آن را ندارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *