قوانین

شرایط اساسی و اولیه‌ی استفاده کاربران از خدمات صرافی ارزدیجتال
قوانین سایت صرافی ارز دیجیتال
موضوع موافقنامه‌ی حاضر، تدوین اصول اولیه از قبیل حقوق، تکالیف و مسئولیت‌ها و نیز دستورالعمل‌های لازم جهت استفاده کاربر از خدمات سایت صرافی ارز دیجیتال که برای معامله ارز های دیجیتال است.
این شرایط برای استفاده از سایت که از این پس در این موافقتنامه صرافی ارز دیجیتال نامیده می شود، تنظیم گردیده است. همچنین در این موافقتنامه “ما” به منظور تیم صرافی ارز دیجیتال در نظر گرفته می‌شود. کاربران و سایت ملزم به انجام تعهدات خود در قالب این موافقتنامه هستند. صرافی ارز دیجیتال تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و از کلیه ی مقررات حاکم بر آن تبعیت می کنند.
مفاد موافقنامه که از سوی ما ارائه می‌شود و پس از موافقت کاربر و تایید آن (با ثبت نام به عنوان کاربر) به مورد اجرا گذاشته می‌شود و همچنین در صورت لزوم از سوی ما قوانین و مقررات قابل اصلاح خواهد بود و مسلما اعمال هر گونه تغییر در این موافقنامه، قبل از تاریخ اجرای آن، به اطلاع کاربر خواهد رسید.

کاربر می پذیرد که:
۱ـ استفاده از خدمات سایت به این معنی است که کاربر قوانین را کاملاً خوانده ، فهمیده و قبول کرده، در غیر اینصورت، حق استفاده از امکانات سایت را ندارد.
۲ـ این حق برای سایت محفوظ است که در هر زمان که بخواهد، با اعلام مراتب قبلی به کاربر، مفاد این موافقتنامه را تغییر دهد.
۳ـ تمامی معاملات انجام گرفته توسط کاربر صحیح تلقی می‌گردد. از این رو صیانت از حساب کاربری، رمز عبور یا سایر اطلاعات برعهده وی بوده و لازم است به صدمات ناشی از انجام تخلفات یا جرایم مالی توجه داشته باشد.
۴ـ معاملات ارزهای دیجیتال باید با آگاهی و بررسی انجام شود و مسئولیت ضرر ناآگاهانه از خرید ارزهای دیجیتال به عهده خود کاربر است.
۵ـ تلاش ما ارائه‌ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته در طول شبانه روز خواهد بود. لیکن در صورت وقوع حادثه‌ای از قبیل تعلیق خدمات به علت اقدام غیر قانونی کاربران یا اشخاص ثالث، یا وقوع خطا در خدمات، مشکل را مرتفع نموده و ارائه‌ی خدمات را از سر می‌گیریم. در این زمان می‌توانید درخواست بازیابی را بر اساس سوابق معاملاتی ارائه کنید. اما نمی‌توانیم سود و زیان ناشی از این وقفه زمانی را جبران کنیم.

۶- در صورت وقوع خسارت به سایت، در اثر فعالیت‌های غیر قانونی کاربر، سایت می‌تواند طبق قانون نسبت به مطالبه‌ی آن اقدام کند. لذا باید با رعایت قوانین و مقررات از خدمات ما استفاده کنید.
۷ـ در صورت نیاز به تغییر در موافقت نامه حتما از قبل به کاربر اعلام خواهد شد.و در صورتی که بعد از 7 روز کاربر پاسخی ندهد به معنی موافقت می باشد۸ـ مواردی که در این موافقنامه نمی‌باشد، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و یا تابع قواعد اعلامی از سوی ما خواهد بود.

مراحل فرایند ایجاد حساب از سوی شما به شرح ذیل است:
الف ـ وارد کردن مشخصات شامل ایمیل و رمز عبور
ب- موافقت کاربر با این موافقنامه
ت – تکمیل فرآیند ثبت نام
ج ـ تأیید مشخصات کاربر از سوی سایت
برای استفاده از خدمات صرافی ارز دیجیتال به یک حساب نیاز است و کاربر موظف به استفاده از حساب ایجاد شده از طریق وارد کردن اطلاعات صحیح می باشد که کاربر در این امر نباید از اطلاعات دیگران استفاده کرده یا قوانین و مقررات مربوطه را نقض نماید.

تایید نکردن حساب کاربری در صرافی ارز دیجیتال
در موارد ذیل می‌توانیم ایجاد حساب را مردود اعلام کرده و نسبت به حذف حساب اقدام نماییم:
۱ ـ چنانچه کاربر به سن قانونی نرسیده (۱۸ سال کامل شمسی) یا از اهلیت قانونی کافی برخوردار نباشد.(مگر با دخالت ولی خاص یا قیم قانونی)
۲ ـ تلاش برای ایجاد حساب از طریق ارائه‌ی اطلاعات شخصی دیگران توسط کاربر از قبیل نام یا آدرس پست الکترونیکی
۳ ـ عدم وارد کردن اطلاعات لازم یا وارد کردن اطلاعات نادرست در زمان ایجاد حساب از سوی کاربر
۴ـ در صورت عدم رعایت سایر قوانین و مقررات از سوی شما یا انجام اقداماتی برخلاف استانداردهای که توسط سایت اعلام می‌گردد.

مدیریت حساب‌ در صرافی ارز دیجیتال
۱ـ حساب شما تنها باید توسط خود شما مورد استفاده قرار گیرد. در صورت تغییر اطلاعات پس از ثبت نام باید بلافاصله اطلاعات جدید را به روز کرده و منتظر تایید سایت باشید.
۲ـ در خصوص خسارات ناشی از عدم اصلاح اطلاعات یا صدمه‌ی ناشی از استفاده‌ی غیر مجاز از حساب توسط شخص دیگری که رمز عبور شما را به سرقت برده است، مسئولیتی نخواهیم داشت.

استفاده از خدمات
برای ارائه‌ی بهتر خدمات، ممکن است اعلامیه‌های مربوط به استفاده از خدمات، شامل انواع اطلاعات برای شما ارسال شود یا آن را مستقیماً به ایمیل یا تلفن همراه شما ارسال نماییم.